آفلودینگ زخم پای دیابتی با استفاده از TCC

TCC-EZ سیستمی است که درمان زخم های پای دیابتی را از طریق کاهش نیروی فشار و کاهش نیروهای برشی و سایشی، سرعت می بخشد. TCC-EZ فشار کف پایی را تا ۶۹% و فشار پاشنه ای را تا ۴۵% کاهش می دهشد. کاهش فشار و سایش در پا به پوست امکان بهبودی کامل را می دهد. تماس کامل و مناسب گچ با پابه صورت هفتگی، نیروهای سایشی را کنترل می کند. TCC-EZ وزن بدن را در قسمت کف پا و ساق پا به راحتی پخش می کند.

TCC-EZ استاندارد طلایی برای کاهش فشار در درمان زخم پای دیابتی نوروپاتی است. ۸۹% بیمارانی که زخم پای دیابتی دارند در مدت حدود ۴۳ روز با استفاده از TCC-EZ درمان شده اند. TCC-EZ این امکان را به بیماران می دهد که بدون محدودیت حرکتی به امور روزمره خود بپردازند و از طرفی زخم پای آنها نیز روند بهبودی را طی کند.

اولین تعویض گچ TCC-EZ،  ۳-۲ روز بعد از گچ گیری است و تعویض های بعدی ۱ تا ۲ بار در هفته با صلاحدید پزشک صورت می گیرد. توصیه می شود که بعد از ترمیم زخم، ۱ تا ۲ جلسه گچ گیری انجام شود تا پوست پا انسجام و قدرت کافی را بدست آورد.

ماده بکار برده شده در TCC-EZ رزین فایبر گلاس می باشد که در معرض هوا به سرعت خشک شده و سبک می شود و قسمت حفاظتی خارجی گچ حالت نیمه زمختی دارد که برای باز کردن آن باید از اره مخصوص استفاده شود. این کار می بایست در کلینیک توسط درمانگر صورت گیرد.

سیستم گچ گیری در TCC-EZ یکی تکنیک ساده است که برای مطابقت با فرم پا انعطاف پذیری بالایی دارد.

بله. TCC-EZ یک مدل مخصوص برای پای شارکو نیاز دارد.

بله. برای بیماران چاق و حتی افراد بالای ۱۸۱ کیلوگرم نیز بوت مخصوص طراحی شده است.

شرکت ایران فارمیس برای پاسخگویی به سوالات پزشکان و پرستاران، واحد مشاوره علمی دارد که به طرق مختلف آموزش های لازم را به متخصصین محترم ارائه می دهد.

بررسی ها بیان می کند که مدت زمان آماده سازی وسایل و گچ گیری ۸ دقیقه است و بیمار در کل ۲۵-۲۰ دقیقه در مطب وقت صرف می کند، که در حدود ۱/۴ زمانی است که برای گچ گیری به روش سنتی صرف می شود.

رضایتمندی بیمار

پزشکان و پرستاران با استفاده از TCC-EZ به راحتی روند درمان را تحت کنترل دارند چون بیمار نمی تواند آن را از پا خارج کند. بیماران دلیل رضایت خود از TCC-EZ را راحتی، سبکی و شکل ظاهری آن عنوان کرده اند.

TCC-EZ به ترمیم زخم سرعت بخشیده، باعث می شود که بیمار سریعتر به زندگی روزمره خود برگردد.

 

  ۸۹% از بیمارانی که زخم پای دیابتی دارند در مدت حدود ۴۳ روز با استفاده از TCC-EZ درمان شده اند.

اشتراک گذاری

واتس آپ
تلگرام
ایمیل
چاپ
فیسبوک
Pinterest

لینک کوتاه

https://nilsar.com/?p=5403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.