خدمات

برای مشاوره هم اکنون تماس بگیرید.

0913-605-7960

عضویت درکانال نیلسار

جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما وارد کانال شوید..
جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما، تلفن همراه خود را ثبت کنید.
 اگر به زیبایی خود اهمیت می دهید، اگر از جای زخم و جای سوختگی بر دست و صورت خود ناراحت هستید، اگر مبتلا به دیابت بوده و نگران قطع پاهایتان هستید، اگر سالمندان شما زخم بستر گرفته وبه فکر درمان آنها هستید به ما مراجعه کنید.
متخصصان مرکز ما، با سابقه درخشان در درمان زخم های مزمن، آماده مشاوره رایگان به شما می باشند. بعلاوه مشاوره تغذیه برای بهبود و التیام زخم با شما همکاری خواهد کرد.
درمان انواع زخم از جمله زخم های ناشی از حوادث (تصادف، آتش سوزی و ...) ، زخم های مربوط به دیابت ، زخم های شریانی ، زخم های عفونی و زخم بستر با جدیدترین متد و تکنولوژی دنیا (پانسمان های مدرن، وکیوم تراپی، لیزر تراپی، الکتروتراپی، واترجت،  PRP ، اوزون تراپی ، دیریدمان و برداشتن بافت نکروز) در مرکز زخم نیلسار انجام می شود.
همچنین بهترین داروهای انواع زخم در مرکز نیلسار آماده ارائه به بیماران عزیز می باشد .
 

OFFLOADING DFU(افلودینگ زخم پای دیابتی)

وسیله ای بسیار مهم در کاهش فشار از روی پای دیابتی Tcc (گچ های غیر قابل برداشتن) که موثرترین وسیله حذف فشار جهت درمان زخمهای پای دیابتی میباشند .

انواع زخم ها

  • زخم های فشاری
  • زخم های آلوده به بیوفیلم
  • زخم های تروماتیک
  • زخم های ایسکمیک
  • رادیونکتازی بافت نرم

از کارشناسان ما بپرسید

کارشناسان نیلسار با در نظر گرفتن شرایط بیماران محترم بستر ارتباطی مناسبی از طریق کانال ارتباطی خود در تلگرام پدید آورده است . بیماران گرامی میتوانند جهت ارتباطی سریع و بهینه از طریق وب سایت این مجموعه سوالات و نظرات خود را بیان نمایند

کلیه حقوق این سایت متعلق به نیلسار است و بازنشر مطالب با ذکر منبع مجاز میباشد

09126617664-اصفهان خیابان توحید میانی روبروی بانک سامان ساختمان گلدیس طبقه 4 واحد 14
قوانین و مقررات