پلاسما تراپی

برای مشاوره هم اکنون تماس بگیرید.

0913-605-7960

عضویت درکانال نیلسار

جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما وارد کانال شوید..
جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما، تلفن همراه خود را ثبت کنید.
 پلاسما یک گاز جزئی یونیزه شده است که از یون ها ، الکترون ها ، فوتون ها و نوتال ها (رادیکال ها و اتم ها و مولکول های هیجان زده) تشکیل شده است. این ماده چهارم ماده است ، بقیه جامد ، مایع و گاز هستند. پلاسما اتمسفري سرد ​​(CAP) در دماي اتاق و فشار اتمسفر توليد مي شود كه قرار است براي استفاده در بدن و حيوانات بي خطر باشد. روشهای استفاده از منابع CAP معمولاً به سه حالت مختلف طبقه بندی می شوند: تیمار مستقیم پلاسما (به عنوان مثال ، درمان ترشح دی الکتریک [DBD] در منطقه تخلیه) ، درمان غیر مستقیم پلاسما در منطقه پس از تخلیه (به عنوان مثال ، درمان جت پلاسما) ، و درمان پلاسما ترکیبی با مزایای ترکیبی از دو حالت درمان پلاسما فوق الذکر (به عنوان مثال ،1 درمان CAP برای غیرفعال کردن باکتریها ، 2 مورد تقویت انعقاد خون ، 3 ترویج آپوپتوز سلولهای سرطانی ، 4 و تقویت بهبود زخم 5 در سالهای اخیر مورد استفاده قرار گرفته است. با پیشرفت CAP ، داروهای مدرن پلاسما پدید آمده و در بسیاری از رشته ها از جمله انکولوژی ، جراحی ، گوش و حلق و بینی ، معده ، معده و معالجه پوست مورد استفاده قرار می گیرد. 

OFFLOADING DFU(افلودینگ زخم پای دیابتی)

وسیله ای بسیار مهم در کاهش فشار از روی پای دیابتی Tcc (گچ های غیر قابل برداشتن) که موثرترین وسیله حذف فشار جهت درمان زخمهای پای دیابتی میباشند .

انواع زخم ها

  • زخم های فشاری
  • زخم های آلوده به بیوفیلم
  • زخم های تروماتیک
  • زخم های ایسکمیک
  • رادیونکتازی بافت نرم

از کارشناسان ما بپرسید

کارشناسان نیلسار با در نظر گرفتن شرایط بیماران محترم بستر ارتباطی مناسبی از طریق کانال ارتباطی خود در تلگرام پدید آورده است . بیماران گرامی میتوانند جهت ارتباطی سریع و بهینه از طریق وب سایت این مجموعه سوالات و نظرات خود را بیان نمایند

کلیه حقوق این سایت متعلق به نیلسار است و بازنشر مطالب با ذکر منبع مجاز میباشد

09126617664-اصفهان خیابان توحید میانی روبروی بانک سامان ساختمان گلدیس طبقه 4 واحد 14
قوانین و مقررات