جاری

برای مشاوره هم اکنون تماس بگیرید.

0913-605-7960

عضویت درکانال نیلسار

جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما وارد کانال شوید..
جهت اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما، تلفن همراه خود را ثبت کنید.
مهمترین روش های درمان خانگی برای سوختگی دوشنبه، 24 دی 1397 13:24
سوختگی های خفیف معمولا حدود یک یا دو هفته طول می کشد تا به طور کامل بهبود یابند و معمولال آلرژی ایجاد نمی کنند. هدف درمان سوختگی، کاهش درد، جلوگیری از عفونت و بهبود سریع پوست است.

تسکین درد در بیماران مبتلا به نوروپاتی دیابتی دوشنبه، 24 دی 1397 13:21
به طور کلی پای نورو-ایسکمیک دردناک نیست؛ اما در شرایط نوروپاتی خفیف، بیمار از درد زخم و درد حین استراحت بخصوص در شب رنج می برد.

عفونت پای دیابتی دوشنبه، 24 دی 1397 13:19
عفونت های پای دیابتی از مشکلات بالینی مکرر هستند. 50 % بیماران با عفونت پای دیابتی طی 5 سال با آمپوتاسیون و قطع عضو پا مواجه میشوند.به طور کل با درمان مناسب و همه جانبه میتوان درمان را انجام داد. اما تعدادی از بیماران به دلیل تشخیص‌ها و درمان‌های نامناسب کاندیدای آمپوتاسیون میشوند

جایگزین مناسب برای پماد الیز در درمان زخم دوشنبه، 24 دی 1397 12:40
پماد الیز یک دارو با اثر پرتئولیتیک می باشد که باعث از بین رفتن بافت های نکروز و مرده در زخم می شود.

پیشگیری و مراحل درمان زخم بستر دوشنبه، 24 دی 1397 12:36
زخم بستر مراحلی دارد. در افرادی که در مرحله های اول و دوم بیماری هستند درمان آسان می باشد ولی اگر به زخم رسیدگی نشود و زخم پیشرفت کند درمان سخت خواهد بود.

درمان زخم بستر در منزل دوشنبه، 24 دی 1397 12:33
زخم بستر یا زخم فشاری ناشی از فشار طولانی مدت و غیرقابل برگشت به یک منطقه از پوست است. که اکثرا در بیماران استراحت مطلق، بیمارانی که از صندلی چرخ دار استفاده می کنند و ناتوان در حرکتند و همچنین سالمندان اتفاق می افتد

ورزش های پا در بیماران دیابتی دوشنبه، 24 دی 1397 12:29
مطالعات اخیر نشان داده که ورزش یکی از راه‌های کنترل دیابت است به همین دلیل توصیه می‌شود افراد دیابتی ورزش را جزء برنامه‌های روزانه خودت قراردهند. توصیه می‌شود هر فرد دیابتی روزانه نیم تا یک ساعت پیاده روی کند. ورزش منظم و عدم مصرف سیگار و مواد مخدر کمک موثری در پیشگیری از بروز عوارض دیابت می‌کند.

اصول مراقبت از پای دیابت دوشنبه، 24 دی 1397 12:25
یکی از بیماری‌های شایع در جامعه امروزی پای دیابت است که عوارض متعددی در اعضای حیاتی بدن از جمله قلب، چشم، عروق، کلیه پا ایجاد می‌کند. نوروپاتی یکی از اعضای اصلی ترین عوارض دیابت است که چندین شکل خود را نشان می‌دهد، شایع ترین شکل آن به صورت بی حسی، سوزن سوزن شدن و یا مور مورشدن در پاها است.

بهترین کلینیک درمان زخم اصفهان دوشنبه، 24 دی 1397 12:20
درمان زخم پای دیابتی یکی از پیچیده ترین و پرهزینه ترین درمان ها محسوب می شود، چرا که بیمار متحمل هزینه های بسیار زیادی همانند بستری های طولانی مدت در بیمارستان، از کار افتادگی های دائم و موقت و در نهایت تجربه از دست دادن قسمتی از پا و یا کل پا را در طول زندگی خود خواهد داشت.

درمان عفونت زخم پای دیابتی دوشنبه، 24 دی 1397 12:17
به دنبال عفونی شدن و عدم موفقیت در کنترل میکروبیولوژیکی، بیمار دیابتی وارد مرحله چهارم می شود. زخم پای دیابتی بسیار مستعد عفونت است که مهم ترین عامل پاتولوژیک در تخریب پای دیابتی به شمار می آید. عفونت پای دیابتی در حضور نفروپاتی و ایسکمی یک وضعیت اورژانس است.


OFFLOADING DFU(افلودینگ زخم پای دیابتی)

وسیله ای بسیار مهم در کاهش فشار از روی پای دیابتی Tcc (گچ های غیر قابل برداشتن) که موثرترین وسیله حذف فشار جهت درمان زخمهای پای دیابتی میباشند .

انواع زخم ها

  • زخم های فشاری
  • زخم های آلوده به بیوفیلم
  • زخم های تروماتیک
  • زخم های ایسکمیک
  • رادیونکتازی بافت نرم

از کارشناسان ما بپرسید

کارشناسان نیلسار با در نظر گرفتن شرایط بیماران محترم بستر ارتباطی مناسبی از طریق کانال ارتباطی خود در تلگرام پدید آورده است . بیماران گرامی میتوانند جهت ارتباطی سریع و بهینه از طریق وب سایت این مجموعه سوالات و نظرات خود را بیان نمایند

کلیه حقوق این سایت متعلق به نیلسار است و بازنشر مطالب با ذکر منبع مجاز میباشد

09126617664-اصفهان خیابان توحید میانی روبروی بانک سامان ساختمان گلدیس طبقه 4 واحد 14
قوانین و مقررات